Умови доставки

Оплата

Переказом на банківську картку.

Найбільш зручний та вигідний спосіб оплати. Після розміщення замовлення з вами зв'яжеться наш менеджер надасть реквізити для оплати.

Готівкою (післяплатою) при отриманні замовлення вдома або у відділенні поштової служби "Нова Пошта".

Послуга післяплати оплачується за рахунок покупця, так само вам необхідно буде зробити передоплату в розмірі 150 грн на картку. Сума післяплати буде зменшена на цю суму. Якщо ви не бажаєте переплачувати за послуги транспортної компанії, вибирайте переказ на картку.

Готівкою або банківською карткою при отриманні замовлення в одному з наших магазинів.

Для підтвердження замовлення з вами зв'яжеться наш менеджер.

Доставка

Вы можете заказать курьерскую доставку "Новой Почтой".

Срок доставки по Украине зависит от службы доставки и обычно не превышает 3-4 дней. Если сумма вашего заказа превышает 3 000 грн., доставка осуществляется бесплатно. Если заказ меньше 3 000 грн стоимость доставки оплачивает покупатель. После оформления заказа мы оперативно оповестим вас о наличии товара и дате отправки.

Ви можете замовити кур'єрську доставку "Новою Поштою".

Термін доставки залежить від служби доставки і зазвичай не перевищує 3-4 дня. Якщо сума замовлення перевищує 3000 грн., доставка здійснюється безкоштовно. Якщо замовлення менше 3000 грн вартість доставки оплачує покупець. Після оформлення замовлення ми оперативно повідомимо вас про наявність товару та дату відправлення.

Обмін

Ви можете повернути або обміняти товар, який з будь-яких причин вам не підійшов, за умови збереження його товарного вигляду, упаковки та етикеток. Ми рекомендуємо приміряти та уважно оглянути товар як тільки ви його отримаєте, не зриваючи етикеток. Повернення або обмін товару можливе протягом 14 днів з моменту покупки.

 

Під час проведення деяких акцій можливе повернення тільки всіх товарів із замовлення. Для уточнення умов повернення зв'яжіться з нашим менеджером телефону.

 

При поверненні чи обміні товару доставку кур'єрською службою оплачує покупець.